Nasza SZKOŁA ROKU I DYREKTOR ROKU w województwie zachodniopomorskim !!!

W środę 7 lutego odbyła się wojewódzka gala Plebiscytu Edukacyjnego 2023.
Założycielki szkoły Pani Marzena Kiedel i Pani Małgorzata Kurpiewska oraz Pani Dyrektor Katarzyna Szałata miały ogromną przyjemność i zaszczyt odebrać nagrody w dwóch kategoriach 💪🔥🥳. Nasza szkoła otrzymała tytuł Szkoły Roku 2023 w województwie zachodniopomorskim- najbardziej przyjaznej Rodzicom i Uczniom 😍, a Pani Dyrektor tytuł Dyrektora Roku 2023 w naszym województwie.
Dziękujemy Rodzicom, Uczniom oraz Przyjaciołom za wsparcie i głosy 🥳.
Razem tworzymy fantastyczną „Słoneczną” 🌞 społeczność 💛.
PS. Już 2 marca, podczas ogólnopolskiego finału na Zamku Królewskim w Warszawie, odbierzemy pamiątkowe statuetki laureatów województwa zachodniopomorskiego 🥳😍.
  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *