Lekcje w szkole

Lekcje w naszej szkole są realizowane zgodnie z ministerialną podstawą programową. Dzień każdego ucznia jest jednak bogatszy o rozszerzone zajęcia dodatkowe bądź obligatoryjne lekcje wplecione w plan lekcji. I tak każdy z nas już od pierwszej klasy ma dodatkową godzinę języka angielskiego. Od czwartej klasy uczymy się obowiązkowego, drugiego języka – niemieckiego. Nasze umysły już od najmłodszych lat pobudzają do myślenia lekcje filozofii dostosowane do naszego wieku i wiedzy. Nie próżnujemy też, jeśli chodzi o sport. W tej dziedzinie możemy być mistrzami ☺ Mamy dwie godziny WF i po godzinie pływania, tańca towarzyskiego i aikido. W ramach lekcji WF uczymy się ponadto jazdy na nartach, chodzenia z kijkami nordic walking i dwa razy do roku uczestniczymy w pieszych rajdach po Puszczy Bukowej.

Po lekcjach dla chętnych dostępne są zajęcia dodatkowe:
– koło teatralne, plastyczne, rękodzieła, akrobatyczne, matematyczne, obserwatorów ptaków, bębnów afrykańskich, muzyczne, młodego przyrodnika, języka angielskiego, scratch i Odyseja Umysłu

W ramach kreatywnych poranków można zapisać się na taniec afrykański, rozbudzać się na zajęciach plastycznych lub muzycznych.
Po południu dla młodszych uczniów mamy do wyboru naukę języka włoskiego, francuskiego lub angielskiego. Zapraszamy do NAS !!!
Komentowanie jest wyłączone