Absolwenci

2016
Gabriel Griffin
Jakub Machalski
Stefan Malawski
Michał Mleczko
Kacper Wieczorek
2015
Borkowski Jakub
Celebucka Natalia
Dzikowski Tomasz
Hryniewicz Jakub
Mazurek Nikola
Nowakowska Dominika
Nowakowski Krzesimir
Rozpędek Mikołaj
Kwiatkowski Filip
2014
Czaplińska Antonina
Jaszczak Julia
Kalinowski Dawid
Konieczna Ewa
Kosewski Dawid
Parciak Natalia
Polkowska Karolina
Siedlecka Ewelina
2013
Andrzejczak Ewa
Cielas Mateusz
Czeladzińska Kinga
Ćwiek Maciej
Hłobuczek Oliwia
Janicka Zuzanna
Makerska Julia
Malawski Antoni
Małkowski Kacper
Matuszewska Paulina
Rogalski Robin
Sieracka Gabriela
Szejnar Bogusz
Trojanowska Joanna

2011/2012
Joanna Frąckiewicz
Karina Gibajło
Dawid Gunzer
Jan Kędzierski
Artur Kruszko
Agnieszka Łokaj
Marcin Makowski
Patryk Ole
Karolina Pomykaj
Matylda Rozpędek
Julia Sierant
Wojciech Szuszkiewicz
Anna Trojanowska
Weronika Zielińska
2010/2011
Daniel Nauwelaers
Jakub Pielski
Natalia Zima
2009/2010
Piotr Berezowski
Andrzej Dąbrowski
Aleksandra Klimek
Mateusz Okoniewski
Dominik Poniewiera
Alina Tylewska
2008
Gołębiewski Aleks Robert
Lach Aleksandra
Lach Daniel
Pasikowski Ksawery
Pijanowska Sandra Patrycja
Seremak Maciej
Siemież Natalia Magdalena
Wróblewska Monika
Wyrwicka Klaudia

2007
Bartoszek Mateusz Jan
Bernat Maciej Stanisław
Chmura Jolanta
Dołchun Magdalena Anna
Lewoń Barbara Ewa
Mikosza Aleksandra
Miller Agnieszka
Polewczyńska Natalia Jadwiga
Wojciechowski Jakub Aleksander
2006
Malinowska Kaja
Mataj Justyna
Pawłowska Karolina
Siedlarek Marcin
Siewko Zofia
Waloszczyk Piotr
2005
Grzybek Aleksandra
Krzywicki Mateusz
Kubzdyl Grzegorz
Mataj Patrycja
Pielska Aleksandra
Szczepanowski Robert
2004
Bonisławski Maksymilian
Czarnecki Michał
Gałązka Grażyna
Grodzka Aleksandra
Hałaszkiewicz Karolina
Kamiński Kacper
Klemiata Anna
Kwiatkowski Damian
Mądrzak Katarzyna
Mulewska Aleksandra
Pasikowski Mateusz
Radziuk Paulina
Sokołowska Magda
Waloszczyk Karol

2003
Andrałojć Agata
Al.-Obaidi Sabrin
Van Dijk Eliza
Figiel Magdalena
Kahles Daniel
Kryzan Irma
Kruk Piotr
Lubiatowska Jagoda
Markowska Olga
Michalewicz Agata
Sosnowski Michał
Waloszczyk Agnieszka
Żyjewska Alicja
2002
Boruta Maciej
Cieślak Milena
Kęsy Konrad
Koterwa Jan
Michalak Ewa
Mikosza Rafał
Mogielnicki Jakub
Orzechowski Jakub
Patalong Martyna
Pietrzak Paweł
Radkowska Aleksandra
Roszkowski Mikołaj
Sołtysiak Ewelina
Wieczorek Lucyna
Wiśniewska Marta
2001
Al-Obaidi Monir
Banach Joanna
Bor Magdalena
Ciuraj £ukasz
Czajkowska Marta
Czarnecka Karolina
Dobromilski Tymoteusz
Głod Aleksandra
Hoffman Monika
Jabłoński Michał
Juszkiewicz Szczepan
Kiedel Filip
Klota Adrian
Koluch Paulina
Korzeniewicz Aleksander
Księżopolski Michał
Lemańska Małgorzata
Malinowski Kacper
Masojć Rafał
Ochmański Michał
Pawłowska Olga
Różycka Aleksandra
Senderowicz Grzegorz
Siewko Maria
Skrzypczak Alicja
Stachy Monika
Strugielski Jakub
Szota Robert
Żak Aleksandra
2000 kl.VI
Bor Katarzyna
Cieśliński Piotr
Górecka Ewa
Kurpiewski Mariusz
Lipska Elżbieta
Rewiński Tomasz
Skonecka Katarzyna
Sowińska Ewa
Storczyk Sandra
Szumocki Krzysztof
Wieczór Joanna
Wójcik Mariusz
Zabłudowska Alicja

2000 kl.VIII
Cieślińska Jagoda
Hudzik Małgorzata
Jurczak Marcin
Kawecka Ilona
Nowak Rafał
Rudnicka Marta
Surmacz Natalia
Szumocka Agnieszka
Wójcik Norbert
Al Obaidi Emir
Andrałojć Marta
Ciuraj Paweł
Gidzgier Tomasz
Jania Marek
Kozak Daniel
Kryzan Artur
Mila Jarosław
Szumow Tomasz
Wasilewski Bartosz
Zima Łukasz
1999 kl.VI
Bieganowski Bartosz
Boruta Izabela
Cieślak Miłosz
Dorożyńska Agata
Faryna Agnieszka
Goluda Małgorzata
Grodzka Katarzyna
Jarzębska Amelia
Laskowski Michał
Litke Justyna
Łaba Rafał
Hałaszkiewicz Elżbieta
Mazur Wojciech
Nieścioruk Piotr
Nowicki Wojciech
Pajewski Kamil
Patyna Agata
Podczasiak Magdalena
Radkowski Rafał
Rodecki Jakub
Skrzeczkowski Rafał
Skrzypczak Michał
Sobociński Piotr
Spychała Agnieszka
Wójcik Aldona
1999 kl.VIII
Cieślińska Hanna
Figiel Mateusz
Kaczyńska Magdalena
Krogulec Urszula
Lachowicz Michał
Łabasiewicz Joanna
Pieleszek Łukasz
Sowińska Kornelia
Szczawiński Szymon
Wróblewski Michał

ABSOLWENCI


Komentowanie jest wyłączone