Wyjątkowy, niezapomniany Rok Szkolny 2019/20 za nami, przechodzi do historii…

Szanowna Szkolna Rodzino!

 

 Wyjątkowy, niezapomniany Rok Szkolny 2019/20 za nami, przechodzi do historii.

Gdy planowaliśmy pracę, ani przez ułamek sekundy nie myśleliśmy, że wszyscy zetkniemy się z sytuacją bliską filmom grozy. Stanęły przed nami zadania, na które nie byliśmy przygotowani, ani nie ćwiczyliśmy na kursach BHP. Nagle Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice znaleźli się w nowej rzeczywistości.

          Dziś już wiemy, że ten egzamin zakończył się sukcesem Was wszystkich. Bardzo dziękujemy Rodzicom za cierpliwość i współudział w internetowym procesie nauczania. Nauczycielom „Słonecznej ”za wyjątkową odwagę, kreatywność i odpowiedzialność. Drodzy Nauczyciele – możecie być dumni ze swojego zaangażowania i poziomu pracy. Ale najlepsza drużyna może się pogubić, jeśli nie ma odpowiedniego kapitana. My mamy szczęście w osobie Dyrektorki p. Katarzyny Szałaty, bez jej wysokich kompetencji, pasji, entuzjazmu trudno by było osiągnąć finał na ocenę celującą.

Uczniowie, których tak bardzo nam brakuje, bez których szkoła traci sens swego istnienia nagle musieli przestawić się na zupełnie inny system pracy. Zdać sprawdzian z umiejętności obsługi Internetu, samodzielności, odpowiedzialności za swoje szkolne zadanie. Daliście radę, potwierdza to wyjątkowa ilość wyróżnień. Wiemy, że brakowało Wam równie mocno jak nam spotkań, dyskusji, wspólnych prac wymagających bezpośredniego kontaktu.

Już wiemy jak rozpocznie się nowy rok szkolny 2020/21 –wracamy. Ale po tych kilku miesiącach mądrzejsi doświadczeniem wiemy, że Wasza współpraca- czy będzie się działa na terenie szkoły, czy w przestrzeni internetowej – będzie dawała szansę każdemu uczniowi na sukces.

 

Bezpiecznych, zdrowych Wakacji

Marzena Kiedel, Małgorzata Kurpiewska

Właścicielki S.P „Słoneczna”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *