Informacje o naborze, kliknij

Archive for czerwiec, 2009

W dniu 23 kwietnia 2009 r. o godz. 9:00 uczniowie klasy III naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty przygotowanego przez Wydawnictwo Operon i Gazetę Wyborczą.
Cały test składał się z 25 zadań, z których 20 to zadania zamknięte, pozostałych 5 zadań to zadania otwarte.
Za poprawne wykonanie wszystkich zadań uczeń mógł zdobyć 40 pkt. [...]

Uczennicom  Szkoły Podstawowej „Słoneczna”
Joannie  Żebiałowicz
i
Alinie Tylewskiej

zostały przyznane nagrody Prezydenta Miasta Szczecina
dla wybitnie uzdolnionych uczniów za rok szkolny 2008/2009.
Gratulacje od dyrekcji szkoły, nauczycieli i uczniowskiej społeczności.

Dyrektor szkoły Małgorzata Kurpiewska oraz przedstawiciele uczniów:
Barbara Lewoń II GM, Alina Tylewska V SP, Daniel Lach IG
na uroczystości wręczenia wyróżnienia Honorowego Obywatela Szczecina
Prezydentowi Lechowi Wałęsie - 20.04.2009, Zamek Książąt Pomorskich, Szczecin

Laureaci konkursu

Nazwa konkursu

Organizator

I m-ce -Urszula Orłowska (kl.III)
II m-ce -Marcelina Kowalczyk (kl. III)
III m-ce -Jędrzej Zalcewicz
(kl. I)

Szkolny Konkurs
Recytatorski „Brzechwa dzieciom”

S.P. „Słoneczna”

I m-ce -Mateusz Cielas
(kl.II)
I m-ce -Urszula Orłowska (kl.III)
II miejsce-Dominika Łykowska
(kl.II)
II miejsce -Weronika Zielińska
(kl. III)

Szkolny konkurs ortograficzny

S.P. „Słoneczna”

I miejsce – Mateusz Cielas
(kl.II)

Szkolny konkurs
fotograficzny
„Pejzaż jesienny”

S.P. „Słoneczna”

I miejsce – Gabriela Sieracka
(kl.II)
II miejsce – Urszula Orłowska
(kl.III)
III miejsce – Natalia Parciak
(kl.I)

„Mini [...]

Joanna Żebiałowicz – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – Uniwersytet Jagielloński; laureatka Konkursu Kuratoryjnego Matematyka z Elementami Przyrody; laureatka Konkursu Matematycznego – Liceum XIII w Szczecinie
Alina Tylewska – laureatka Konkursu z Języka Polskiego z Elementami Historii; finalistka I Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych - Liceum XIII w Szczecinie; wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie [...]

Klasa I:
1. Lach Daniel, śr 4,94, zachowanie wzorowe
2. Pasikowski Ksawery, śr 5,05, zachowanie bardzo dobre
3. Seremak Maciej, śr 4,76, zachowanie bardzo dobre

Klasa II:
1. Polewczyńska Natalia, śr 4,76, zachowanie bardzo dobre
2. Lewoń Barbara, śr 5,57, zachowanie bardzo dobre

Klasa II:
1. Andrzejczak Ewa
2. Cielas Mateusz
3. Czeladzińska Kinga
4. Glapa Oskar
5. Janicka Zuzanna
6. Łęcki Kacper
7. Łykowska Dominika
8. Matuszewska Paulina
9. Szejnar Bogusz

Klasa III:
1. Orłowska Urszula
2. Łopatka Michał
3. Zielińśka Weronika
4. Makowski Marcin
5. Łokaj Agnieszka

Klasa IV:
1. Wojciechowski Szymon, śr. 5,08, zachowanie bardzo dobre

Klasa V:
1. Tylewska Alina, śr. 5,08, zachowanie bardzo dobre
2. Dąbrowski Andrzej, śr. 5,33, zachowanie bardzo dobre

Klasa VI:
1. [...]

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/09  dla gimnazjum
w dniu 17.06.2009r. o godz. 10.00

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2008/09 dla szkoly podstawowej
w dniu 18. 06.2009 o godz. 10.00

W dniach 27-29 maja 2009r. Klasa II i III S.P. “Słoneczna” ruszyły na wycieczkę Szlakiem Piastowskim. Pierwszym punktem naszego zwiedzania był Poznań, który jest uznawany za kolebkę narodzin państwa polskiego. Zobaczyliśmy tam kościół p.w. Najświętszej Krwi Chrystusowej oraz kościół farny. Następnie udaliśmy się na Stary Rynek, gdzie stoi perła renesansowej architektury, zabytek klasy zerowej - [...]